Epidermisele kogunevate surnud naharakkude eemaldamine annab Teie nahale kõik eeldused sobivate nahahooldustoodete omastamiseks ja nende paremaks imendumiseks. Ilu esimene, olulisim samm.

Sothys on välja töötanud uue iga nahatüübi eripära järgiva ilurituaali naha puhastamiseks. See sisaldab kolme põhilist toimingut ideaalse näonaha saavutamiseks – igapäevane puhastamine, regulaarne koorimine ja süvapuhastamine. Leia endale sobiv uuenenud koostisega Sothys näopiim ja näovesi pindmiseks puhastamiseks ning koorija saab valida kahe värske toote vahel. Peale õrnatoimelise Biological skin peeling koorija, pakub eriti huvitavat tekstuuri uus Sothys Micro-gel peeling, mille koostis sulab naha pinnal õliks ja seejärel veega kokkupuutel muutub koorija piimjaks. Jätab naha eriti puhtaks, pehmeks ja siledaks. Nädalas kord kuni kaks vastavalt nahatüübile tuleks nahka ka süvapuhastada näiteks lausa staartoote staatusesse tõusnud Desquacrem’iga.

Sothyse parabeenivabade puhastustoodete seast leiab igaüks endale sobiva ilurituaali!

Picture1

Igapäevane puhastamine

Normaalne ja kombineeritud nahk

lait_demaquillant_vitalite_200ml_bd_vsiteVitality näopiim

Eemaldab nahalt mustuse ja meigi. Sisaldab toniseerivat greibi ekstrakti. Kasutamine: kanda näpuotstega näole ja kaelale, ringjate liigutustega lahustada meik ning seejärel puhastada nägu ja kael niiskete vatipatjatega. Puhastuspiima jäägid eemaldada näoveega. Seejärel kanda nahatüübile sobilik päeva- või öökreem.  

.

.

.

lotion_vitalite_200_ml_jbg_3179_orange_bd_vsite_v2Vitality näovesi

Eemaldab nahalt mustuse- ja meigijäägid. Sisaldab toniseerivat greibi ekstrakti, on alkoholivaba. Kasutamine: peale näopiimaga meigi eemaldamist kanda vatipadjale näovett ning puhastada nägu ja kael viimsetest meigi- ja puhastuspiima jääkidest. Seejärel kanda näole nahatüübile sobilik päeva- või öökreem.

.

.

Kombineeritud ja rasune nahk

lait_demaquillant_purete_200ml_bd_vsitePurity näopiim

Eemaldab nahalt mustuse ja meigi. Sisaldab puhastavat iirise ekstrakti. Kasutamine: kanda näpuotstega näole ja kaelale, ringjate liigutustega lahustada meik ning seejärel puhastada vatipatjatega. Puhastuspiima jäägid eemaldada näoveega. Seejärel kanda nahatüübile sobilik päeva- või öökreem.

.

.

.

demaquillant_lotion_purete_bd_vsitePurity näovesi

Eemaldab nahalt mustuse- ja meigijäägid. Sisaldab puhastavat iirise ekstrakti, on alkoholivaba. Kasutamine: peale näopiimaga meigi eemaldamist kanda vatipadjale näovett ning puhastada nägu ja kael viimsetest meigi- ja puhastuspiima jääkidest. Seejärel kanda näole nahatüübile sobilik päeva- või öökreem.

.

.

.

Tundlik nahk

lait_confort_spa_vsiteComfort näopiim

Eemaldab nahalt mustuse ja meigi. Sisaldab nahka rahustavat Spa termaalvett ja pehmendavat puuvilla ekstrakti. Kasutamine: kanda näpuotstega näole ja kaelale, ringjate liigutustega lahustada meik ning seejärel puhastada niiskete vatipatjadega. Puhastuspiima jäägid eemaldada näoveega. Seejärel kanda näole nahatüübile sobilik päeva- või öökreem.

.

.

.

lotion_confort_spa_vsiteComfort näovesi

Eemaldab nahalt mustuse- ja meigijäägid, tasakaalustab naha pH-d. Sisaldab nahka rahustavat Spa termaalvett ja pehmendavat puuvilla ekstrakti, on alkoholivaba ja hüpoallergiline. Kasutamine: pärast näopiimaga meigi eemaldamist kanda vatipadjale näovett ning puhastada nägu ja kael. Seejärel kanda näole nahatüübile sobilik päeva- või öökreem.

.

.

.

micellaire_bd_vsiteMicellar näovesi 

Pehme näovesi, mis eemaldab samaaegselt mustuse ja meigi näolt ja silmadelt. Sobib ka tundlikele silmadele. Vesi kanda näole vatipadjaga. Ei vaja loputamist. Jätab naha puhtaks ja värskeks.

.

.

.

Punetav kuperoossne nahk

lait_demaquillant_clarte_200ml_bd_vsite_v2Clarity näopiim

Eemaldab nahalt mustuse ja meigi. Sisaldab nahka ühtlustavat nõiasarapuu ekstrakti. Kasutamine: kanda näpuotstega näole ja kaelale, ringjate liigutustega lahustada meik ning seejärel puhastada niiskete vatipatjadega. Puhastuspiima jäägid eemaldada näoveega. Seejärel kanda näole nahatüübile sobilik päeva- või öökreem.

.

.

.

demaquillant_lotion_clarte_bd_vsite_v2Clarity näovesi

Eemaldab nahalt mustuse- ja meigijäägid. Sisaldab nahka ühtlustavat nõiasarapuu ekstrakti. Kasutamine: pärast näopiimaga meigi eemaldamist kanda vatipadjale näovett ning puhastada nägu ja kael viimsetest meigi- ja puhastuspiima jääkidest. Seejärel kanda näole nahatüübile sobilik päeva- või öökreem.

.

.

.

Regulaarne koorimine

Uusgommage-a-grains-visage_vsite! Face scrub

Koorimiskreem kõikidele nahatüüpidele va. tundlikule nahale. Kreemjas riisipuudri ja räni helvestega pehme ja efektiivne koorimiskreem, eemaldab elutud naharakud ja kardeduse. Kasutamine: kanda puhtale nahale ringjate liigutustega, ja seejärel loputada hoolikalt.

.

.

.

Gommage exfoliant_VSiteBiological Skin peeling

Kooriv kreem eemaldab õrnalt elutud naharakud ja naha kareduse. Sisaldab pehmendavat jasmiini ekstrakti ning kaoliini ja riisitärklise pulbrit. Kasutamine: kanda puhtale, kuivale nahale ning lasta toimida 2 minutit. Seejärel rullida õrnade ringjate liigutustega maha, loputada ja lõpetuseks kasutada näovett. Kasutamissagedus vastavalt nahatüübile: kõik nahatüübid kord kuni kaks nädalas, õhuke/õrn/tundlik nahk kord kahe nädala tagant.

.

.

gele_gommante_visage_50_ml_vsiteMicro-gel peeling

Unikaalne ja muutuva tekstuuriga toode. Õrn terakestega koorija, mis sulab naha pinnal ja muutub õliks ning seejärel veega kokkupuutel muutub piimjaks. Sisaldab nahka kaitsvat valge tee ekstrakti. Kasutamine: kanda kuivale näole ja emulgeerida veega. Loputada hoolikalt. Kasutamissagedus vastavalt nahatüübile: rasune nahk 2 korda nädalas, normaalne/kombineeritud nahk kord kuni 2 nädalas, kuiv nahk 2 korda kuus.

.

.

Näopesu

Kõik nahatüübid

SOT Nettoyant du matin 125 ml JBG_5035_VSiteMorning cleanser

Igapäevane puhastustoode eemaldab nahalt ebapuhtused, mida nahk igapäevaselt toodab.  Sisaldab rahustavat kummeli ja pehmendavat magusa mandli ekstrakti.

Kasutamine: kanda hommikuti ja/või õhtuti niiskele nahale, emulgeerida ning loputada rohke veega. Sobilik toode ka meestele.

.

.

Rasune nahk

sot_gel_moussant_purifiant_125_ml_jbg_5035_vsitePurifying foaming gel

Igapäevane puhastustoode eemaldab ebapuhtused, jätab naha puhtaks ja klaariks. Sisaldab puhastavat iirise ja rahustavat angervaksa ekstrakti.

Kasutamine: kanda hommikuti ja/või õhtuti niiskele nahale, emulgeerida ning loputada rohke veega.

.

.

Süvapuhastus

desquacrem50ml_VSiteDesquacrem

Poore sügavalt puhastav kreem teeb naha puhtaks ja jume kirkaks. Sisaldab kipslille ekstrakti. Mitte kasutada ülitundliku naha puhul!

Kasutamine: kanda niiskele nahale, lasta mõjuda 1 min, emulgeerida ning loputada rohke veega. Mitte jätta toodet nahale. Kasutamissagedus vastavalt nahatüübile: rasune nahk 2 korda nädalas, normaalne ja kombineeritud nahk 1 kuni 2 korda nädalas, kuiv/tundlik/dehüdreeritud nahk 2 korda kuus ja emulgeerida kohe pärast peale kandmist.