Olivia_Gestuelle_visage337_PUB_GFSOTHYS BAASHOOLDUS 

Kestus: 60min 

Hooldus mõeldud  nii naistele kui meestele. 

Individuaalselt välja valitud klassikaline hooldusprogramm vastavalt nahatüübile ja vajadustele.

Värskendav hooldus – normaalsele nahale
Matistav hooldus – rasusele nahale
Pehmendav hooldus – kuivale nahale
Clarte&Confort hooldus – punetavale kuperoossele nahale
Niisutav hooldus – kuivale, dehüdreeritud nahale
Trimmiv hooldus – lõtvunud, kortsulisele nahale

 

 

 

PROFESSIONAALSED SALONGIHOOLDUSED

sensitive low

SPA™ TERMAALVEEGA RAHUSTAV NÄOHOOLDUS TUNDLIKULE NAHALE

Kestus:  50min

Hooldus mõeldud  nii naistele kui meestele.

Sothys taasavastas allikate raviva toime luues Spa™ termaalveega* professionaalse näohoolduse tundlikule nahale. Hoolduses kasutatakse ülimalt õrnasid tekstuure arvestades kõikvõimalikku naha tundlikkust. Rahustav hooldus sisaldab kahte maski, esialgu kantakse nahale puhastav-pehmendav mask ning näohoolduse lõppfaasis rahustav mask, mille toimimise ajal viiakse läbi jahutav massaaž portselanlusikatega.

50 minutiga saavutab igasugune tundlik või punetav nahk heaolu ja ühtlase jume!
*Marie-Henriette naturaalne mineraal allikavesi kaitstud piirkonnast.

 

 

Olivia_17HOOAJALINE NÄOHOOLDUS

Kestus: 50min

Sobib kõikidele nahatüüpidele. 

Hooldus mõeldud  nii naistele kui meestele.

Kaks korda aastas vahelduseks tavahooldustele töötab Sothys välja hooajalise hoolduse lähtudes aastaaegadest. Pika talve lõppedes näib nahk väsinud. Kevadel, et alustada uut hooaega peab nahk saama täiendada oma hapniku ja vitamiinide varusid. Sügis-talvel külmaga vajab nahk rohkem niisutust ja kaitset pakase eest.
Igal hooajal on hoolduse toodetel kahe puuvilja isuäratav aroom. Koorimine, mask ja lõõgastav massaaž muudavad naha kirkaks.

Kiire nahka hapnikuga rikastav hooajaline hooldus on heaks vahelduseks tavahooldustele – nahk on lõõgastunud ja värske.

 

 

SOTHYS-PHOTO 10-38677_100613 cut

CORRECTING NÄOHOOLDUS PROBLEEMSELE NAHALE

Kestus: 60min

Sobib rasusele ja kombineeritud nahale.

Hooldus mõeldud  nii naistele kui meestele.

Mitmekülgne hooldus probleemsele nahale: eemaldab nahalt ebapuhtused (teepuuõli) ning koorib näonaha kauniks ja säravaks (salitsüülhape). Hooldus sisaldab ka mehaanilist puhastust. Spetsiaalselt välja töötatud rasusele ja vistrikulisele nahale.
Tulemuseks on terve ja puhas nahk.

 

 

 

Olivia_16

RESURFACING PEELING INTENSIIVNE KOORIV NÄOHOOLDUS

Kestus: 60min

Sobib kõikidele nahatüüpidele. 

Hooldus mõeldud  nii naistele kui meestele.

Spetsiaalselt iluekspertide poolt välja töötatud nahka uuendav iluhooldus, mis sobib kõikidele näonaha tüüpidele.
Hooldus sisaldab 2-etapilist koorimist: mikrolihvimine naturaalse korundumi mikrokristallidega, millele järgneb kerge happekoorimine. Seejärel teostatakse kliendile lõõgastav näomassaaž tasakaalustava palsamiga, mis rahustab nahka, neutraliseerib selle pH-taset ning suurendab tervete rakkude hulka. Lõpetuseks kantakse näole hapnikuga rikastav mask.

Protsetuur tasakaalustab näonaha rasueritust, puhastab nahka sügavuti, pleegitab pigmendilaike ja silub kortsukesi. Tulemuseks on silmnähtavalt ahenenud poorid, ühtlasem, siledam ning kirkam näonahk.

  

Silmahooldus

SILMAÜMBRUSE HOOLDUS PORTSELANLUSIKATEGA

Kestus: 55min

Hooldus mõeldud  nii naistele kui meestele.

Täiuslik salongihooldus säravate silmade heaks! Uus silmaümbrushooldus vähendab tumedaid silmaaluseid, turseid ja kortsukesi. Sobib ka tundlikele silmadele ja kontaktläätsede kandjatele. Spetsiaalsed tooted (koorija, seerum, massaažikreem, mask ja silmaümbruse plaastrid ning silmakreem) on loodud just silmaümbruse naha toniseerimiseks ja värskendamiseks. Hoolduses kasutatavad Sothyse poolt välja töötatud portselanist massaažilusikad annavad jäiselt jahutava ja turseid alandava efekti. Silmahooldust soovitatakse säravate silmade heaks näiteks enne või pärast üritusi ning väsinud ilme parandamiseks. Samuti võib optimaalseks tulemuseks teha kolme hoolduse intensiivkuuri (kord nädalas).

Silmaümbruse hooldust saab siduda kõigi Sothys näohooldustega. Silmahooldus on soovituslikult soodsam võttes see näohooldusega samaaegselt. Tulemuseks terve näo puhanud ja särav jume!

 

 

SALONGI ERIHOOLDUSED

Energizing hooldus

ENERGIZING INTENSIIVHOOLDUS SIBERI ŽENŠENNIGA

Kestus: 90min

Universaalne hooldus: sobib kõigile nahatüüpidele, igas vanuses, nii naistele kui meestele ja aasta läbi. Siberi ženšenniga hooldus annab nahale sära ja energiat ning toob välja selle loomuliku ilu. Naharakud vajavad energiat igas vanuses. Ilma selleta kaotab nahk oma sära ja vananemise ilmingud tulevad paremini nähtavale. Siberi ženšenni peetakse nooruse juureks, selle ekstrakt laeb naharakke energiaga, suurendab ATP sünteesi, taastab rakkude tootmise ja annab nahale kirka jume. Hooldus koosneb 5 etapist. Alustatakse naha puhastamise ja ettevalmistamise osaga, mille jooksul eemaldatakse elutud naharakud nii mehaanilise kui ensümaatilise koorijaga ning seejärel viiakse läbi mehaaniline puhastus. Kosmeetik valmistab just kliendi naha vananemisastmele sobiliku seerumi ja Siberi ženšenni kontsentraadi segu. Läbi terve hoolduse saab nautida Digi-Esthétique® Sothyse poolt patendeeritud erimassaaživõtteid, mis teevad hoolduse eriti lõõgastavaks ja tõhusaks. Seejärel saab nägu 2 maski koosmõjul erakordse sära. Tulemuseks märkimisväärne toime juba peale esimest hooldust!

  

NOORENDAV INTENSIIVHOOLDUS  βP3. TRI COMPLEX ™

Kestus: 75min

Uus Sothys`e noorendav hoolduse kontseptsioon, mis vastab klientide ootustele ja uutele nõudmistele.

βP3. Safrankrookuse-keepuu-peptiidide kolmikkompleks on vastus klientide ootustele, mille aluseks on Sothys Advanced´i teadusuuringud:

  1. Rõhk on looduse väärtuslikkusel, mis on Sothys brändi DNA põhielemendiks.
  2. Ühendatud teadusliku lähenemisega teaduse viimase sõna järgi kosmetoloogia vallas.

Intensiivhooldus on innovatiivne, eksklusiivne ja ultraefektiivne. See hooldus on mõeldud naistele, kes soovivad oma tõelise vanuse enda teada jätta …

Uus noorendav intensiivhooldus βP3. TRI COMPLEX ™ kolmikkompleksiga on 1,15 tundi sihipärast hooldust, et võidelda vananemismärkidega, kortsude ja lõtvunud nahaga. Ülimalt otstarbekad tooted + asjatundlikud käsimassaaži tehnikad. Hooldus koosneb viiest põhietapist ja kaheksast erivalemist: uudne protokoll, ühekordsed toodete annused, multi-maskid, multi-tsoonid. Suurepärane efekt juba peale ühte intensiivhooldust. Pärast kolme järjestikust hooldust, mida kosmeetik teostab üks kord nädalas, võib julgelt peeglisse vaadata ja avastada, et kuus aastat vanusest oleks nagu käega pühitud …

Kauapüsiv toime, mis kestab vähemalt üks kuu pärast kolme noorendava intensiivhoolduse kuuri.

 

 

 Sothys hydra modell

 HYDRA3Ha. NIISUTAV HÜALUROONHAPPE INTENSIIVHOOLDUS

Kestus: 75min

Sobib kõikidele nahatüüpidele. 

Hooldus mõeldud  nii naistele kui meestele.

1 tund ja 15 minutit lakkamatut niisutust!

Luksuslik näohooldus, mis on spetsiaalselt loodud vastavalt erinevate nahatüüpide niisutuse vajadusele. Kuueosaline mitmetoimeline hooldus taastab nii naha niiskustaseme kui pidurdab naha vananemisilminguid, sisaldab eksklusiivset Digi-esthétique® massaaži ja uue generatsiooni niisutavaid aktiivaineid. Hydra3Ha. intensiivhooldus ühendab tehnika saavutusi meeleliste naudingutega.

Tulemused juba pärast esimest näohooldust!

 

 .

Cabin_picture_4_HD

SOTHYS HOMME MEESTE BAASHOOLDUS

Kestus: 60min

Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Baashooldus meestele väljutab toksiine, muudab jume laitmatuks, naha nõtkemaks ning lõõgastab.

Hooldus sisaldab nii naha puhastamist, sobivat maski, lõõgastavat massaaži ja vananemisvastast seerumit.