Niisutatud nahk näib märgatavalt noorem ja ka vananeb aeglasemalt, kuid olenemata nahatüübist on iga nahatüüp mingil ajahetkel dehüdreeritud.

Sothyse teaduskeskuse viimane sõna on uus niisutav programm, mis sisaldab kõrge ja madala molekulaarkaaluga hüaluroonhapet ja aktiivainena patendeeritud eksklusiivset 1055 boletuse ekstrakti, mis võimendab nende toimet.

Niisutatud nahk näib märgatavalt noorem ja ka vananeb aeglasemalt, näonaha ilu säilib päevast-päeva!

.

.produit_hydra_3_ha_-_gel_creme_hydratante_vsite3

Hydra3Ha. Hydrating cream ja Hydrating gel-cream

Hydra3Ha. kreemid on kahe tekstuuriga: kergema tekstuuriga geel-kreem sobib normaalsele ja kombineeritud nahale või suve perioodiks ning tihkem kreem sobib kuivale nahale või talve perioodiks. Öö ja päeva hüaluroonhappega kreemid taastavad hetkega naha niiskustaseme ja ennetavad vananemise ilminguid.

.

.

.

produit_hydra_3_ha_-_serum_vsite2.

Hydra3Ha. Intensive hydrating serum

Intensiivne sügavuti niisutav aktiivne hüaluroonhappeseerum eemaldab kohe dehüdreeritud naha ilmingud, taastab püsivalt näonaha niiskuse ja regulaarsel kasutamisel säilitab silmnähtavalt naha nooruslikkuse, reaktiveerides naha uuenemise ja elastsuse. Sobib nii meestele kui naistele koheseks niisutuseks.

.

.

.

..

produit_hydra_3_ha_-_masque_vsite2.

Hydra-smoothing mask

Niisutav-siluv mask sisaldab nahka noorendavat hüaluroonhapet ja sobib kõikidele nahatüüpidele, mis võivad olla dehüdreeritud. Taastab naha elastsuse, niisutab koheselt ja silub.