Silmaümbrus on kõige õhem ja õrnem osa näost. Selles piirkonnas on vähe rasvunäärmeid, aga palju lihaseid. Silmaümbruse piirkonda mõjutavad mitmed füsioloogilised tegurid nagu silmade pilgutamine, pidev lihaste liikumine ja õhukese naha tõttu toimub suur transkutaanse vee aurustumine. Selle tulemusena reedab see piirkond esimesena naha vananemise ilminguid. Samuti võimendavad selle tsooni nõrgenemist paljud keskkonnategurid veelgi. Näiteks: sigaretisuits, näo liikumine, väsimus, stress ja UV-kiirgus.

Kortsukesed, tumedad silmaalused ja tursed – nende kolme põhilise probleemi lahedamiseks ongi Sothys loonud uue kõrgtehnoloogilise ja kõikehõlmava tootesarja.

Silma kõik tooted2

.

.

.

Multi-action eye contour silmaümbruskreem

Kortsukeste, tursete ja tumedate silmaaluste vastane hoolduskreem on ülikerge tekstuuriga ning imendub kiiresti. Lõhna- ja värvainetevaba. Oftalmoloogiliselt testitud. Kasutamine: kanna hommikuti ja/või õhtuti kergete tupsutavate liigutustega silmade ümbrusesse, suunaga silma sisenurgast oimuni.

Anti-puffiness/Energizing roll-on silmaümbrusgeel

Metallist rullik jätab õhukese geelikihi, et turseid hetkega vähendada. Annab jahutava efekti. Lõhna- ja värvainetevaba. Oftalmoloogiliselt testitud. Kasutamine: kanna rullikuga nahale õhuke kiht suunaga silma sisenurgast oimuni. Ära kanna liikuvale laule. Maskina kasutamiseks kanna paksem kiht ja hoia 10 minutit, seejärel rulli sõrmedega liigne kiht maha.

Dark circle eraser tumedate silmaaluste peitekreem

Toonitud puuderjas emulsioon silmaalustele. Toimib vastavalt tumedate silmaaluste värvile. Parandab kapillaare ning aitab nahal ennast kaitsta ja taastada. Kasutamine: kanna hommikuti õrnalt silma sisenurgast meelekoha suunas tupsutades nahale pärast Multi-action silmakreemi kasutamist ja enne jumestuskreemi.