Uued energiat ja sära andvad vananemist ennetavad näokreemid Siberi ženšenniga. Naharakud vajavad energiat igas vanuses. Ilma energiata kaotab nahk oma sära ja vananemise ilmingud tulevad paremini nähtavale.

cremenuitillustr (1)Energizing öökreem

Vananemisvastane öökreem kõikidele nahatüüpidele, sobib igale vanusele. Sisaldab Siberi ženšenni ekstrakti. Uuendab nahka öösel, ärgates on jume kirkam ja nahk näeb puhanum välja. Oma kooriva toimega soodustab rakkude uuenemist. Kasutamine: kanna kreem õhtuti eelnevalt puhastatud nahale.

.

.

….

….

.

.

serume_energisantEnergizing booster seerum

Siberi ženšenni seerum taastab naha energiavarusid ja muudab selle loomulikult säravaks. Seerum on eriti kerge tekstuuri ja värske lõhnaga. Päev-päeva järel muutub nahk silmnähtavalt kirkamaks ja ühtlasemaks. Sobib kõikidele nahatüüpidele, igale vanusele.

Kasutamine: kanna eelnevalt puhastatud nahale enne näokreemi.

.

.

.

.

ampoule_energisantev2_0Energizing säraampullid

Siberi ženšenni ampull on nahale tõeline energalaeng, mis muudab selle hetkega säravaks. Toode silub naha mikrorelieefi ja tasandab kortse silmnähtavalt. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Kasutamine: kanna eelnevalt puhastatud näole ja kaelale pärast näokreemi.

.

.

.

.

..

correcteur_energisantInstant energizing corrector

EE-kreem

Siberi ženšenniga võrratu tekstuuriga nahka korrigeeriv näokreem ühtlustub hetkega iga nahatooniga, peidab iluvead ja taastab naha energiavarusid. Sobib kõikidele nahatüüpidele meigipõhjaks või neile, kes soovivad kerget ja kiiret jumestust vaid ühe tootega.